Reunió I-VAGINARIUM

Reunió I-VAGINARIUM

Reunió I-VAGINARIUM

Reunió I-VAGINARIUM

Afroyin

Reunió I-VAGINARIUM

Entrenaments APdC

Afroyin

Reunió I-VAGINARIUM

5 ritmos

(des)comunal

(des)comunal

(des)comunal



Reunió I-VAGINARIUM

Complicitats

Entrenaments APdC

Reunió I-VAGINARIUM

Afroyin



Reunió I-VAGINARIUM

Entrenaments APdC



Reunió I-VAGINARIUM







Reunió I-VAGINARIUM









Entrenaments APdC



Afroyin

Reunió I-VAGINARIUM

Taller familiar amb Macarena Recuerda













Dansa a les escoles ¡Ay! ¡Ya!





5 ritmos







Dansa a les escoles 'Lo pequeño'

Muntatge Lo pequeño

Reunió I-VAGINARIUM





?? Salmon

Sâlmon<

Sâlmon<

?? Salmon



Entrenaments per a professionals: contemporani amb Roser López Espinosa

Del 4 al 27 de febrer de 2020. Dimarts i dijous de 9.30h a 11h


Reunió I-VAGINARIUM

Sâlmon

Sâlmon?

Salmôn



Sâlmon?



Sâlmon<

Residència tècnica Jordi i Miquel?

Reunió I-VAGINARIUM

Afroyin







conjunt

Raquel Klein



Raquel Klein

Entrenaments per a professionals: contemporani amb Lorena Nogal

Del 9 al 30 de gener de 2020. Dimarts i dijous de 9.30h a 11h
Residència tècnica Anna Rubirola



conjunt

Curs HOP lino

Calaix de socis?

Nilo Gallego?

Possible activitat familiar?

Afroyin

Programació familiar



Amateurs

Amateurs

Jungla escoles

Muntatge de Jungla

Acroyoga amb lino

5 ritmos Virginia Almarcha

Amateurs



Entrenaments per a professionals: contemporani amb Rober Gómez

Del 3 al 19 de desembre de 2019. Dimarts i dijous de 9.30h a 11h
Amateurs

Amateurs



Audició



La Intrusa



ioga



Càpsula de Creació Oihana i Javi



En residència



ioga



Muntatge grades

conjunt

Pràctica CTR



Hacer Historias

ioga



Hacer Historias



ioga

Hacer Historias

Afroyin



Corpografies #4 | Georgia Vardarou_Why should it be more desirable for green fire balls to exist than not? (extracte) + Sergi Faüstino_Fäustino VI o 126 cavalls

divendres 15 i dissabte 16 de novembre, a les 20.30h


PROGRAMACIÓ?

ioga



PROGRAMACIÓ?

SPORÀ Lisa Nelson

ioga

Hacer Historias

SPORÀ Lisa Nelson



Taller familiar Ditdit Aimar Pérez Gali

Curs nutrició i dansa

Corpografies #4 | Lisa Nelson_Observatory at the cusp of space

divendres 8 i dissabte 9 de novembre, 20.30h


Programació Lab. Lisa Nelson

ioga



CCC Colectivo La Imperfecta

Entrenaments per a professionals: contemporani amb Sol Picó

Del 5 al 28 de novembre de 2019. Dimarts i dijous de 9.30h a 11h
ioga

Amateurs

Laboratori Lisa Nelson

Afroyin

















reunió alumnes conservatori



SPORÁ Olga Mesa

SPORÁ PRÓGRAMA_OLGA MESA

del 28 d'octubre a l'1 de novembre, de 10h a 14h
Jesús Robisco

Gravació videodansa Olga Segura Andreu



programació Olga Mesa

Corpografies #4 | Olga Mesa_estO NO eS Mi CuerpO

dissabte 26 d'octubre, a les 20.30h i diumenge 27, a les 19h
Taller familiar Amaranta Velarde

conjunt



Olga Mesa

Ioga caldera

Gravació Alex i Michael En residència 2019

Amateurs



Residència Olga Mesa

Corpografies #4 | Xavi Manubens_Under Construction + Anabella Pareja Robinson_La Forma

dijous 17 d'octubre, a les 20.30h


Taller / Convocatòria amb Yasen Vasilev

del 7 al 9 d'octubre, de 10h a 14h
Residències tècniques

Classes APdC

Ioga caldera

Residències de creació

Classes +40



Amateurs sala 6?

Taller

SPORÁ PRÓGRAMA_JONE SAN MARTÍN

del 22 al 26 de juliol de 10 a 14h
Presentació En Residència

divendres 14 de juny, a les 13h i a les 19h
SPORÁ PRÓGRAMA_JOÃO FIADEIRO

del 13 al 17 de maig, de 16 a 20h
BIDE 2019 - Barcelona International Dance Exchange

del 29 d'abril al 4 de maig
Taller 'Asymmetrical Motion' amb Lucas Condró

dissabte 27 i diumenge 28 d'abril, de 10h a 14h
Pràctica a porta oberta_Lautaro Reyes

18, 20, 25 i 27 de març, de 19h a 21h
Quinzena Metropolitana de la dansa 2019

16, 22, 23, 29 i 30 de març, a les 20h
Disorienting Front_Chrysa Parkinson

dissabte 9 de març, a les 20.30h
SPORÁ PRÓGRAMA_CHRYSA PARKINSON

del 4 al 8 de març, de 10h a 14h
Sâlmon< VERÓNICA NAVAS RAMÍREZ_La Ciudad

dijous 7 de febrer, a les 20h
Sâlmon< LOS DETECTIVES_Las cosas se rompen, la gente se muere

dijous 7 de febrer, a les 18h
Sâlmon< JORGE DUTOR, CRIS BLANCO i GUILLEM MONT DE PALOL_Lo Mínimo

dissabte 2 de febrer, a les 17.30h
Sâlmon< JAVIER GUERRERO_Lord M-27

dissabte 2 de febrer, a les 15h
Sâlmon< MÓNICA MUNTANER i ROSA MUÑOZ_Quatre octaves i mitja

dissabte 2 de febrer, a les 11h
Funcions Barris en Dansa - Edició 2018

dissabte 26 de gener, a les 20h i diumenge 27, a les 18h
Corpografies #3 | Mónica Valenciano_Imprenta acústica (en 14 borrones)... de una aparición

dissabte 1 de desembre a les 20.30h i diumenge 2 a les 19h
SPORÁ_MÓNICA VALENCIANO

del dilluns 26 al divendres 30 de novembre, de 10 a 14h
Corpografies #3 | Bea Fernández_Ante desde entre hacia sobre durante versus ESCORZO [una transmisión]

dissabte 24 de novembre a les 20.30h i diumenge 25 a les 19h
Corpografies #3 | Diana Gadish_Atlantis2018

dijous 22 i divendres 23 de novembre, a les 20.30h
FRIKCIONS Programa2

dissabte 17 de novembre a les 20:30h i diumenge 18 a les 19h
Glü Wür_Shibari

dissabte 17 de novembre, de 15:30h a 18:30h
Santi Carcasona_Drum Circle & Boomwhackers

dissabte 17 de novembre, de 12h a 14h
Pablo Navarro_El silenci li diu a la paraula

dissabte 17 de novembre, de 10h a 12h
FRIKCIONS Programa1

dijous 15 i divendres 16 de novembre, a les 20:30h
Arthur Rosenfeld_I hi va haver llum

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 15:30h a 19h
Taller amb Inés Boza_El cuerpo de baile

de dilluns 12 a divendres 16, de 11:30h a 14h
Taller amb Ariadna Montfort_Tècnica GAGA

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 10h a 11h
Residència per artista o col•lectiu emergent

Residències tècniques

Residències de creació

Corpografies #3 | Paz Rojo_Dancismo

divendres 26 d'octubre a les 20.30h
SPORÁ PRÓGRAMA_PAZ ROJO

del dilluns 22 al divendres 26 d'octubre, de 16h a 20h.
Corpografies #3 | María Muñoz/Mal Pelo i Federica Porello_Una experiència de transmissió: Bach

dissabte 20 d'octubre a les 20.30h
Presentació del llibre 'Dirty Room'

dijous 26 de juliol a les 20h
SPORÁ PRÓGRAMA_AMALIA FERNÁNDEZ + JUAN DOMÍNGUEZ

del 25 al 29 de juliol, de 10 a 14h i de 15 a 19h
SPORÁ PRÓGRAMA_ VERA MANTERO

16, 17 i 18 de juliol, de 10 a 14 h
SPORÁ PRÓGRAMA_SALVA SANCHIS

de l'11 al 15 de juny, de 11 a 15h
Quinzena Metropolitana de dansa | Activitats paral·leles

dissabte, 10 de març a les 13.30h
Quinzena metropolitana de dansa

2, 3, 9, 15 i 16 de març a les 20 h i a les 21 h
Corpografies #2 | Manejar el hacer líquido de forma indisciplinada_Mar Medina

dissabte 2 de desembre a les 20.30h i diumenge 3 a les 19h
Corpografies #2 | La mesura del detall_Magí Serra

dijous 30 i divendres 1 de desembre a les 20.30h
Corpografies | Monstruo_Laila Tafur + Tiempo_Nacho Cárcaba

dijous 23 i divendres 24 de novembre, a les 20.30h
Caldera GREC'17 | 15 DIES DEMPEUS

divendres 14 i dissabte 15 de juliol a les 20.30h
Corpografies | Sandra Gómez_Heartbeat

dissabte 17 de juny a les 20.30h i diumenge 18 de juny a les 19h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
'Sessions remotes' a La Nit dels Museus

dissabte, 20 de maig a les 21.30h i a les 23h
Corpografies | Societat Doctor Alonso_Introducció a la introducció

18 i 19 de maig a les 20.30 h
Això és una prova 2

Això és una prova 2

13 de març del 2017
CCC#21_Societat Doctor Alonso

divendres 26 d'abril, a les 20h