Afroyin

Entrenaments APdC

Afroyin

5 ritmos

(des)comunal

(des)comunal

(des)comunal



Entrenaments APdC

Afroyin



Entrenaments APdC







Entrenaments APdC

Afroyin

Taller familiar amb Macarena Recuerda





Dansa a les escoles ¡Ay! ¡Ya!



5 ritmos





Dansa a les escoles 'Lo pequeño'

Sâlmon<

Sâlmon<



Entrenaments per a professionals: contemporani amb Roser López Espinosa

Del 4 al 27 de febrer de 2020. Dimarts i dijous de 9.30h a 11h


Salmôn





Sâlmon<

Afroyin



Possible residència Anna Rubirola?

conjunt

Raquel Klein



Raquel Klein

Entrenaments per a professionals: contemporani amb Lorena Nogal

Del 9 al 30 de gener de 2020. Dimarts i dijous de 9.30h a 11h


conjunt

Curs HOP lino

Calaix de socis?

Nilo Gallego?

Possible activitat familiar?

Afroyin

Programació familiar



Amateurs

Amateurs

Jungla escoles

Muntatge de Jungla

Amateurs



Entrenaments per a professionals: contemporani amb Rober Gómez

Del 3 al 19 de desembre de 2019. Dimarts i dijous de 9.30h a 11h
Amateurs

Amateurs





Nilo Gallego?

FRIKCIONS

FRIKCIONS



Tallers Frikcions

FRIKCIONS









Amateurs







conjunt

Pràctica CTR









Afroyin





PROGRAMACIÓ?

PROGRAMACIÓ?

SPORÀ Lisa Nelson

Premi Institut del Teatre

PROGRAMACIÓ?



SPORÀ Lisa Nelson





Programació Lab. Lisa Nelson





Entrenaments per a professionals: contemporani amb Sol Picó

Del 5 al 28 de novembre de 2019. Dimarts i dijous de 9.30h a 11h
Amateurs



Laboratori Lisa Nelson

Afroyin



PROGRAMACIÓ?







SPORÁ Olga Mesa

SPORÁ PRÓGRAMA_OLGA MESA

del 28 d'octubre al 1 de novembre, de 10h a 14h




conjunt

Pràctica CTR



Olga Mesa

Amateurs

Pràctica CTR



Amateurs

Premi Institut del Teatre

Grup discussió Escoles de dansa



Juli Borràs

Juli Borràs

Residència Olga Mesa



Juli Borràs





PROGRAMACIÓ?



PROGRAMACIÓ?

Amateurs

Les Antonietes



Amateurs

PROGRAMACIÓ?











Amateurs



Amateurs

Taller / Convocatòria amb Yasen Vasilev

del 7 al 9 d'octubre, de 10h a 14h
Andrés Waksman





Toc d'inici



Assaig Toc d'inici?



BRUT NATURE







Classes APdC

Pràctica CTR



Càpsula Sílvia Batet

BRUT NATURE

Taller

BRUT NATURE

BRUT NATURE

Afroyin













Jornades Coreografia Política



Classes +40











Classes APdC

Amateurs



























Circula!

Assaig Toc d'inici



Muntatge Circula











Taller







assaig

La Intrusa



La Intrusa

Curs Humanhood



Assaig Toc d'inici









Marta Guzman

Valentina + Edward (La Cerda)



SPORÁ PRÓGRAMA_JONE SAN MARTÍN

del 22 al 26 de juliol de 10 a 14h
Presentació En Residència

divendres 14 de juny, a les 13h i a les 19h
SPORÁ PRÓGRAMA_JOÃO FIADEIRO

del 13 al 17 de maig, de 16 a 20h
BIDE 2019 - Barcelona International Dance Exchange

del 29 d'abril al 4 de maig
Taller 'Asymmetrical Motion' amb Lucas Condró

dissabte 27 i diumenge 28 d'abril, de 10h a 14h
Pràctica a porta oberta_Lautaro Reyes

18, 20, 25 i 27 de març, de 19h a 21h
Quinzena Metropolitana de la dansa 2019

16, 22, 23, 29 i 30 de març, a les 20h
Disorienting Front_Chrysa Parkinson

dissabte 9 de març, a les 20.30h
SPORÁ PRÓGRAMA_CHRYSA PARKINSON

del 4 al 8 de març, de 10h a 14h
Sâlmon< VERÓNICA NAVAS RAMÍREZ_La Ciudad

dijous 7 de febrer, a les 20h
Sâlmon< LOS DETECTIVES_Las cosas se rompen, la gente se muere

dijous 7 de febrer, a les 18h
Sâlmon< JORGE DUTOR, CRIS BLANCO i GUILLEM MONT DE PALOL_Lo Mínimo

dissabte 2 de febrer, a les 17.30h
Sâlmon< JAVIER GUERRERO_Lord M-27

dissabte 2 de febrer, a les 15h
Sâlmon< MÓNICA MUNTANER i ROSA MUÑOZ_Quatre octaves i mitja

dissabte 2 de febrer, a les 11h
Funcions Barris en Dansa - Edició 2018

dissabte 26 de gener, a les 20h i diumenge 27, a les 18h
Corpografies #3 | Mónica Valenciano_Imprenta acústica (en 14 borrones)... de una aparición

dissabte 1 de desembre a les 20.30h i diumenge 2 a les 19h
SPORÁ_MÓNICA VALENCIANO

del dilluns 26 al divendres 30 de novembre, de 10 a 14h
Corpografies #3 | Bea Fernández_Ante desde entre hacia sobre durante versus ESCORZO [una transmisión]

dissabte 24 de novembre a les 20.30h i diumenge 25 a les 19h
Corpografies #3 | Diana Gadish_Atlantis2018

dijous 22 i divendres 23 de novembre, a les 20.30h
FRIKCIONS Programa2

dissabte 17 de novembre a les 20:30h i diumenge 18 a les 19h
Glü Wür_Shibari

dissabte 17 de novembre, de 15:30h a 18:30h
Santi Carcasona_Drum Circle & Boomwhackers

dissabte 17 de novembre, de 12h a 14h
Pablo Navarro_El silenci li diu a la paraula

dissabte 17 de novembre, de 10h a 12h
FRIKCIONS Programa1

dijous 15 i divendres 16 de novembre, a les 20:30h
Arthur Rosenfeld_I hi va haver llum

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 15:30h a 19h
Taller amb Inés Boza_El cuerpo de baile

de dilluns 12 a divendres 16, de 11:30h a 14h
Taller amb Ariadna Montfort_Tècnica GAGA

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 10h a 11h
Residència per artista o col•lectiu emergent

Residències tècniques

Residències de creació

Corpografies #3 | Paz Rojo_Dancismo

divendres 26 d'octubre a les 20.30h
SPORÁ PRÓGRAMA_PAZ ROJO

del dilluns 22 al divendres 26 d'octubre, de 16h a 20h.
Corpografies #3 | María Muñoz/Mal Pelo i Federica Porello_Una experiència de transmissió: Bach

dissabte 20 d'octubre a les 20.30h
Presentació del llibre 'Dirty Room'

dijous 26 de juliol a les 20h
SPORÁ PRÓGRAMA_AMALIA FERNÁNDEZ + JUAN DOMÍNGUEZ

del 25 al 29 de juliol, de 10 a 14h i de 15 a 19h
SPORÁ PRÓGRAMA_ VERA MANTERO

16, 17 i 18 de juliol, de 10 a 14 h
SPORÁ PRÓGRAMA_SALVA SANCHIS

de l'11 al 15 de juny, de 11 a 15h
Quinzena Metropolitana de dansa | Activitats paral·leles

dissabte, 10 de març a les 13.30h
Quinzena metropolitana de dansa

2, 3, 9, 15 i 16 de març a les 20 h i a les 21 h
Corpografies #2 | Manejar el hacer líquido de forma indisciplinada_Mar Medina

dissabte 2 de desembre a les 20.30h i diumenge 3 a les 19h
Corpografies #2 | La mesura del detall_Magí Serra

dijous 30 i divendres 1 de desembre a les 20.30h
Corpografies | Monstruo_Laila Tafur + Tiempo_Nacho Cárcaba

dijous 23 i divendres 24 de novembre, a les 20.30h
Caldera GREC'17 | 15 DIES DEMPEUS

divendres 14 i dissabte 15 de juliol a les 20.30h
Corpografies | Sandra Gómez_Heartbeat

dissabte 17 de juny a les 20.30h i diumenge 18 de juny a les 19h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
'Sessions remotes' a La Nit dels Museus

dissabte, 20 de maig a les 21.30h i a les 23h
Corpografies | Societat Doctor Alonso_Introducció a la introducció

18 i 19 de maig a les 20.30 h
Això és una prova 2

Això és una prova 2

13 de març del 2017
CCC#21_Societat Doctor Alonso

divendres 26 d'abril, a les 20h