Classes APdC

Classes APdC

Le Coup du theatre

Classes APdC

Classes +40

assaig

Classes APdC

Letizia 5 ritmos

Muntatge 5 ritmos

Afroyin

assaig

Letizia 5 ritmos

Final de curs Àrea

Muntatge 5 ritmos

Classes APdC

Afroyin

Afroyin

Classes +40

Classes APdC





Afroyin

Residència Doctor Alonso/ Rublev



Rublev

Afroyin

Letizia 5 ritmos



Classes APdC

Residència Re-Mou-Te



assaig

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa



Afroyin

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Afroyin

Sporá Krisha ?



Sporá Krisha ?

Classes APdC

Prog. familiar Flou Papagayo

Muntatge Flou Papagayo

Curso de Contact con Naty Insua

Matar a Platón

Matar a Platón



Tantàgora?

Tantàgora?

Afroyin

Sâlmon

Barris en dansa

Classes APdC





Tantàgora?

Classes +40

Salmôn?

Barris en dansa

Món de cartró



Món de cartró

Muntatge Un món de cartró

Assaig conjunt

Afroyin



Barris en dansa

Classes APdC



Residència tècnica



Assaig conjunt

Carol Villalón

enREsidència?





??



Món de cartró

Muntatge Món de cartró

Assaig conjunt

Afroyin

Programació de familiar??

CCC Paloma Muñoz



Molar

Afroyin

Barris en dansa

Bárbara Bardaro (Ball esportiu Les Corts)

Classes APdC

Bárbara Bardaro (Ball esportiu Les Corts)



??



5 ritmos letizia

Corpografies #3 | Mónica Valenciano_Imprenta acústica (en 14 borrones)... de una aparición

sábado 1 de diciembre a las 20.30h y domingo 2 a las 19h
Assaig conjunt

5 ritmos letizia

Mónica Valenciano

Xerrada Càtia - Silvie

5 ritmos letizia

5 ritmos letizia

Montaje 5 ritmos



Muntatge Mónica Valenciano

SPORÁ Mónica Valenciano

SPORÁ PRÓGRAMA_MÓNICA VALENCIANO

del dilluns 26 al divendres 30 de novembre, de 10 a 14h
Projecció Escorzo

5 ritmos letizia

Corpografies #3 | Bea Fenández_Ante desde entre hacia sobre durante versus ESCORZO [una transmisión]

dissabte 24 de novembre a les 20.30h i diumenge 25 a les 19h
Projecció Escorzo



5 ritmos letizia

Afroyin

Escorzo Bea Fernández

5 ritmos letizia



Corpografies #3 | Diana Gadish_Atlantis2018

dijous 22 i divendres 23 de novembre, a les 20.30h
Atlantis Diana Gadish

Classes APdC

??

Assaig conjunt



Classes APdC





calaix de socis

calaix de socis

Assaig conjunt

BRUT NATURE

BRUT NATURE

BRUT NATURE

BRUT NATURE

Barris en dansa

Classes APdC

Assaig conjunt

BRUT NATURE

??

??

BRUT NATURE

BRUT NATURE

BRUT NATURE

BRUT NATURE

Assaig conjunt

Corpografies #3 | Paz Rojo_Dancismo

divendres 26 d'octubre a les 20.30h
DANCISMO de PAZ ROJO

Assaig diables

Muntatge Danzismo



SPORÁ_PAZ ROJO

del dilluns 22 al divendres 26 d'octubre, de 16h a 20h.
Sporá Paz Rojo







Corpografies #3 | María Muñoz_Una experiència de transmissió: BACH

dissabte 20 d'octubre a les 20.30h
Taller Bombeto

Muntatge projecció?

Transmisió Barch

Màster en recerca artística (Laura Vilar)





Assaig diables







Taller Circula

Muntatge Circula

Paloma Muñoz

Assaig diables

Paloma Muñoz

Barris en dansa

Màster en recerca artística (Laura Vilar)







Muntatge de grades

Afroyin

Possible taller familiar

Taller Humanhooh



Projecció Waksman



Paloma Muñoz

CCC#16_Andrés Waksman

dijous 27 i divendres 28 de setembre a les 20.30h




Assaig diables

La Intrusa

La Intrusa



Residència tècnica











5 ritmos letizia

Farrés Brothers



CCC#15_Esther Rodríguez-Barbero

dijous 13 de setembre a les 20h
Barris en dansa

Presentació del llibre 'Dirty Room'

dijous 26 de juliol a les 20h
SPORÁ PRÓGRAMA_AMALIA FERNÁNDEZ + JUAN DOMÍNGUEZ

del 25 al 29 de juliol, de 10 a 14h i de 15 a 19h
SPORÁ PRÓGRAMA_ VERA MANTERO

16, 17 i 18 de juliol, de 10 a 14 h
SPORÁ PRÓGRAMA_SALVA SANCHIS

de l'11 al 15 de juny, de 11 a 15h
??

Quinzena Metropolitana de dansa | Activitats paral·leles

dissabte, 10 de març a les 13.30h
Quinzena metropolitana de dansa

2, 3, 9, 15 i 16 de març a les 20 h i a les 21 h
Corpografies #2 | Manejar el hacer líquido de forma indisciplinada_Mar Medina

dissabte 2 de desembre a les 20.30h i diumenge 3 a les 19h
Corpografies #2 | La mesura del detall_Magí Serra

dijous 30 i divendres 1 de desembre a les 20.30h
Corpografies | Monstruo_Laila Tafur + Tiempo_Nacho Cárcaba

dijous 23 i divendres 24 de novembre, a les 20.30h
Caldera GREC'17 | 15 DIES DEMPEUS

divendres 14 i dissabte 15 de juliol a les 20.30h
Corpografies | Sandra Gómez_Heartbeat

dissabte 17 de juny a les 20.30h i diumenge 18 de juny a les 19h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
'Sessions remotes' a La Nit dels Museus

dissabte, 20 de maig a les 21.30h i a les 23h
Corpografies | Societat Doctor Alonso_Introducció a la introducció

18 i 19 de maig a les 20.30 h
Això és una prova 2

Això és una prova 2

13 de març del 2017
Convo | Quinzena Metropolitana de Dansa 2019

Data límit 30 de setembre Publicat el : 01/06/2018
Convocatòria 3a edició CIM 2018

Data límit: 30 de juny 2018 Publicat el : 06/06/2018