Classes APdC

Classes APdC

Le Coup du theatre

Classes APdC

Classes +40

assaig

Classes APdC

Letizia 5 ritmos

Muntatge 5 ritmos

Afroyin

assaig

Letizia 5 ritmos

Final de curs Àrea

Muntatge 5 ritmos

Classes APdC

Afroyin

Afroyin

Classes +40

Joao Fiadeiro

Classes APdC





Afroyin

Residència Doctor Alonso/ Rublev

Rublev

Afroyin

Letizia 5 ritmos



Classes APdC

Residència Re-Mou-Te



assaig

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Afroyin







Quinzena de la dansa

assaig conjunt

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Audició SEAD

Afroyin

Sporá Krisha



Sporá Krisha

Classes APdC

Prog. familiar Flou Papagayo

Muntatge Flou Papagayo

Curso de Contact con Naty Insua

Assaig barris sala 6?

Matar a Platón

Matar a Platón



conjunt

Afroyin

Sâlmon

Salmôn

Xerrada sol pèlvic

Barris en dansa

Classes APdC





Salmon?









Salmôn



Camerinos Barris en dansa

Tantàgora?

Funcions Barris en dansa



Muntatge Barris en dansa?

Classes +40



Samuel Minguillón

Barris en dansa

Món de cartró

Assemblea general



Món de cartró

Muntatge Un món de cartró

Assaig conjunt

Afroyin



Barris en dansa

Residència tècnica





Assaig conjunt





Carol Villalón

CCC Amaranta Velarde

CCC#19_Amaranta Velarde

dimecres 19 de desembre, a les 20h
enREsidència?









La Intrusa

Món de cartró



Muntatge Món de cartró

Fotos

Programació familiar 'Boboo Experience' + Kapla

dissabte 15 desembre, de 16.30h a 19h
Taller Kapla?



Assaig conjunt

Afroyin

Programació de familiar??

CCC#18_Paloma Muñoz

divendres 14 de desembre, a les 20h
CCC Paloma Muñoz





Molar

Afroyin

Curs Aisge

Curs Aisge

Borràs

Barris en dansa



Borràs

Sergi Selvas Extemporaneous Cities





Borràs



Estatic Dance - Roger

5 ritmos letizia

Corpografies #3 | Mónica Valenciano_Imprenta acústica (en 14 borrones)... de una aparición

dissabte 1 de desembre a les 20.30h i diumenge 2 a les 19h
Assaig conjunt

5 ritmos letizia

Mónica Valenciano

5 ritmos letizia

Trobada associacions de dansa

Javier Guerrero

5 ritmos letizia

Montaje 5 ritmos



Javier Guerrero

Muntatge Mónica Valenciano

Raquel Klein

SPORÁ Mónica Valenciano

SPORÁ_MÓNICA VALENCIANO

del lunes 26 al viernes 30 de noviembre, de 10 a 14h
Projecció Escorzo

Afroyin

Corpografies #3 | Bea Fernández_Ante desde entre hacia sobre durante versus ESCORZO [una transmisión]

dissabte 24 de novembre a les 20.30h i diumenge 25 a les 19h
Projecció Escorzo

Roser López Espinosa

Afroyin

Escorzo Bea Fernández

Corpografies #3 | Diana Gadish_Atlantis2018

dijous 22 i divendres 23 de novembre, a les 20.30h
Corpografies Atlantis Diana Gadish

Corpografies Atlantis Diana Gadish



FRIKCIONS Programa2

sábado 17 de noviembre, a las 20: 30h y domingo 18 a las 19h
Glu Wür_Shibari

sábado 17 de noviembre, de 15:30h a 18:30h
Santi Carcasona_Drum Circle & Boomwhackers

sábado 17 de noviembre, de 12h a 14h
Pablo Navarro_El silencio le dice a la palabra

sábado 17 de noviembre, de 10h a 12h
FRIKCIONS Programa1

dijous 15 i divendres 16 de novembre, a les 20:30h
Arthur Rosenfeld_Y hubo luz

del lunes 12 al viernes 16 de noviembre, de 15:30h a 19h


Taller con Inés Boza_El cuerpo de baile

de lunes 12 a viernes 16, de 11: 30h a 14h
Taller con Ariadna Montfort_Técnica GAGA

de lunes 12 a viernes 16 de noviembre, de 10h a 11h


Residency for emerging artist or collective

Technical residencies

Creation residencies

Barris en dansa

Corpografies #3 | Paz Rojo_Dancismo

divendres 26 d'octubre a les 20.30h
SPORÁ_PAZ ROJO

del dilluns 22 al divendres 26 d'octubre, de 16h a 20h.
Corpografies #3 | María Muñoz/Mal Pelo i Federica Porello_Una experiència de transmissió: Bach

dissabte 20 d'octubre a les 20.30h


Presentació del llibre 'Dirty Room'

dijous 26 de juliol a les 20h
SPORÁ PRÓGRAMA_AMALIA FERNÁNDEZ + JUAN DOMÍNGUEZ

July 25 to 29, 10am to 14pm and 3pm to 7pm
SPORÁ PRÓGRAMA_ VERA MANTERO

July 16, 17 and 18, from 10 am to 2 pm
SPORÁ PRÓGRAMA_SALVA SANCHIS

June 11 to 15, from 11 a.m. to 3 p.m.
Quinzena Metropolitana de dansa | Activitats paral·leles

dissabte, 10 de març a les 13.30h
Quinzena metropolitana de dansa

2, 3, 9, 15 i 16 de març a les 20 h i a les 21 h
Corpografies #2 | Manejar el hacer líquido de forma indisciplinada_Mar Medina

dissabte 2 de desembre a les 20.30h i diumenge 3 a les 19h
Corpografies #2 | La mesura del detall_Magí Serra

dijous 30 i divendres 1 de desembre a les 20.30h
Corpografies | Monstruo_Laila Tafur + Tiempo_Nacho Cárcaba

dijous 23 i divendres 24 de novembre, a les 20.30h
Caldera GREC'17 | 15 DIES DEMPEUS

divendres 14 i dissabte 15 de juliol a les 20.30h
Corpografies | Sandra Gómez_Heartbeat

sábado 17 de junio a las 20.30h y domingo 18 de junio a las 19h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance y Teresa Lorenzo_Cuerpar

sábado 10 y domingo 11 de junio a las 20.30h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance y Teresa Lorenzo_Cuerpar

sábado 10 y domingo 11 de junio a las 20.30h
'Sessions remotes' a La Nit dels Museus

sábado, 20 de mayo a las 21.30h y a las 23h
Corpografies | Sociedad Doctor Alonso_Introducción a la introducción

18 y 19 de mayo a las 20.30 h
Això és una prova 2

Això és una prova 2

13 de març del 2017
Convo | Quinzena Metropolitana de Dansa 2019

Data límit 30 de setembre Posted : 01/06/2018
Convocatòria 3a edició CIM 2018

Data límit: 30 de juny 2018 Posted : 06/06/2018