Classes APdC







Classes APdC



Le Coup du theatre





Classes APdC

Classes +40

assaig

Classes APdC

Letizia 5 ritmos

Muntatge 5 ritmos

Afroyin

assaig

Letizia 5 ritmos

Final de curs Àrea

Muntatge 5 ritmos

Classes APdC

Residència tècnica Nadine Gerspacher

Afroyin

Afroyin

Classes +40

Joao Fiadeiro

Classes APdC





Afroyin

Residència Doctor Alonso/ Rublev

Assaig diables

Assaig diables

Rublev

Afroyin

Letizia 5 ritmos



Assaig diables

Classes APdC

Residència Re-Mou-Te



assaig

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Afroyin







Quinzena de la dansa

assaig conjunt

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Audició SEAD

Afroyin

Sporá Krisha



Sporá Krisha

Classes APdC

Prog. familiar Flou Papagayo

Assaig diables

Muntatge Flou Papagayo

Curso de Contact con Naty Insua

Assaig barris sala 6?

Matar a Platón

Assaig diables

Matar a Platón



conjunt

Tantàgora escolars

Muntatge FLIC

Afroyin

Sâlmon

Salmôn

Xerrada sol pèlvic

Barris en dansa





Salmon?









Salmôn



Prèvies FLIC

Muntatge FLIC

Camerinos Barris en dansa

Tantàgora?

Funcions Barris en dansa



Muntatge Barris en dansa?

Classes +40



Samuel Minguillón

Barris en dansa

Món de cartró

Assemblea general



Món de cartró

Muntatge Un món de cartró

Assaig conjunt

Afroyin



Barris en dansa



Residència tècnica

Assaig conjunt





Muntatge Iniciativas

Carol Villalón

CCC Amaranta Velarde

CCC#19_Amaranta Velarde

dimecres 19 de desembre, a les 20h




Raquel Klein





muntatge nunus



La Intrusa

Món de cartró



Muntatge Món de cartró

Fotos

Reunió de socis?

Taller Kapla?



Assaig conjunt

Afroyin

Programació de familiar??

CCC#18_Paloma Muñoz

divendres 14 de desembre, a les 20h
CCC Paloma Muñoz



Molar

Barris en dansa





Corpografies #3 | Mónica Valenciano_Imprenta acústica (en 14 borrones)... de una aparición

dissabte 1 de desembre a les 20.30h i diumenge 2 a les 19h
SPORÁ_MÓNICA VALENCIANO

del dilluns 26 al divendres 30 de novembre, de 10 a 14h
Corpografies #3 | Bea Fernández_Ante desde entre hacia sobre durante versus ESCORZO [una transmisión]

dissabte 24 de novembre a les 20.30h i diumenge 25 a les 19h
Corpografies #3 | Diana Gadish_Atlantis2018

dijous 22 i divendres 23 de novembre, a les 20.30h


FRIKCIONS Programa2

dissabte 17 de novembre a les 20:30h i diumenge 18 a les 19h
Glü Wür_Shibari

dissabte 17 de novembre, de 15:30h a 18:30h
Santi Carcasona_Drum Circle & Boomwhackers

dissabte 17 de novembre, de 12h a 14h
Pablo Navarro_El silenci li diu a la paraula

dissabte 17 de novembre, de 10h a 12h
FRIKCIONS Programa1

dijous 15 i divendres 16 de novembre, a les 20:30h
Arthur Rosenfeld_I hi va haver llum

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 15:30h a 19h
Taller amb Inés Boza_El cuerpo de baile

de dilluns 12 a divendres 16, de 11:30h a 14h
Taller amb Ariadna Montfort_Tècnica GAGA

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 10h a 11h
Residència per artista o col•lectiu emergent

Residències tècniques

Residències de creació

Corpografies #3 | Paz Rojo_Dancismo

divendres 26 d'octubre a les 20.30h
SPORÁ_PAZ ROJO

del dilluns 22 al divendres 26 d'octubre, de 16h a 20h.
Corpografies #3 | María Muñoz/Mal Pelo i Federica Porello_Una experiència de transmissió: Bach

dissabte 20 d'octubre a les 20.30h


Presentació del llibre 'Dirty Room'

dijous 26 de juliol a les 20h
SPORÁ PRÓGRAMA_AMALIA FERNÁNDEZ + JUAN DOMÍNGUEZ

del 25 al 29 de juliol, de 10 a 14h i de 15 a 19h
SPORÁ PRÓGRAMA_ VERA MANTERO

16, 17 i 18 de juliol, de 10 a 14 h
SPORÁ PRÓGRAMA_SALVA SANCHIS

de l'11 al 15 de juny, de 11 a 15h
Quinzena Metropolitana de dansa | Activitats paral·leles

dissabte, 10 de març a les 13.30h
Quinzena metropolitana de dansa

2, 3, 9, 15 i 16 de març a les 20 h i a les 21 h
Corpografies #2 | Manejar el hacer líquido de forma indisciplinada_Mar Medina

dissabte 2 de desembre a les 20.30h i diumenge 3 a les 19h
Corpografies #2 | La mesura del detall_Magí Serra

dijous 30 i divendres 1 de desembre a les 20.30h
Corpografies | Monstruo_Laila Tafur + Tiempo_Nacho Cárcaba

dijous 23 i divendres 24 de novembre, a les 20.30h
Caldera GREC'17 | 15 DIES DEMPEUS

divendres 14 i dissabte 15 de juliol a les 20.30h
Corpografies | Sandra Gómez_Heartbeat

dissabte 17 de juny a les 20.30h i diumenge 18 de juny a les 19h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
'Sessions remotes' a La Nit dels Museus

dissabte, 20 de maig a les 21.30h i a les 23h
Corpografies | Societat Doctor Alonso_Introducció a la introducció

18 i 19 de maig a les 20.30 h
Això és una prova 2

Això és una prova 2

13 de març del 2017
Convo | Quinzena Metropolitana de Dansa 2019

Data límit 30 de setembre Publicat el : 01/06/2018
Convocatòria 3a edició CIM 2018

Data límit: 30 de juny 2018 Publicat el : 06/06/2018