Reunió I-VAGINARIUM

Assajos cia

Reunió I-VAGINARIUM

Reunió I-VAGINARIUM

B>Residence

Taller +40

Taller

Assajos cia

Assajos cia

B>Meeting

B>Meeting

B>Meeting

B>Meeting

Reunió I-VAGINARIUM

Women in Performing Arts

Afroyin

Reunió I-VAGINARIUM

Entrenaments APdC

Afroyin

Reunió I-VAGINARIUM

5 ritmos

(des)comunal

(des)comunal

(des)comunal



Reunió I-VAGINARIUM

Taller

Complicitats

Entrenaments APdC

Reunió I-VAGINARIUM

Residència tècnica

Afroyin





Assajos cia

Assajos cia

Reunió I-VAGINARIUM

Assajos cia

Entrenaments APdC

Assajos cia



Reunió I-VAGINARIUM





Residencia en col·laboració amb T - HUB



Residencia en col·laboració amb T - HUB

Quinzena de la dansa

Reunió I-VAGINARIUM





Residència tècnica



Barris en dansa





Entrenaments APdC

Assajos cia



Afroyin

Reunió I-VAGINARIUM

Taller familiar amb Macarena Recuerda













Dansa a les escoles ¡Ay! ¡Ya!

Programació familiar 'Lo pequeño'



5 ritmos







Dansa a les escoles 'Lo pequeño'

Muntatge Lo pequeño

Reunió I-VAGINARIUM





?? Salmon

Sâlmon<

Sâlmon<

?? Salmon





Entrenaments per a professionals: contemporani amb Roser López Espinosa

Del 4 al 27 de febrer de 2020. Dimarts i dijous de 9.30h a 11h


Reunió I-VAGINARIUM

Sâlmon

Sâlmon?

Salmôn



Sâlmon?



Sâlmon<

Taller +40

Residència tècnica Jordi i Miquel?

Reunió I-VAGINARIUM

Afroyin





Taller



conjunt

Raquel Klein



Raquel Klein

Entrenaments per a professionals: contemporani amb Lorena Nogal

Del 9 al 30 de gener de 2020. Dimarts i dijous de 9.30h a 11h
Residència tècnica Anna Rubirola



conjunt

Mercedes Boronat

Curs HOP lino

Calaix de socis?

Nilo Gallego

Sònia Gutiérrez

Afroyin

Programació familiar





Amateurs

Amateurs

Jungla escoles

Dani Rosado

Muntatge de Jungla

Dani Rosado

Acroyoga amb lino

Dani Rosado

5 ritmos Virginia Almarcha

Amateurs

Lectura

Reunió selecció Hangar



Entrenaments per a professionals: contemporani amb Rober Gómez

Del 3 al 19 de desembre de 2019. Dimarts i dijous de 9.30h a 11h
Amateurs

Amateurs



Audició





La Intrusa

Taller de teatre Institut Integratiu

Taller de teatre Institut Integratiu



ioga



Càpsula de Creació Oihana i Javi



En residència



Mercedes Boronat?

ioga





Muntatge grades

conjunt

Hacer Historia(s) vol. III | Desplega visions de Quim Bigas

divendres 22 de novembre, a les 20h
Hacer Historia(s) vol. III | Háblame, cuerpo de Nazario Díaz

divendres 22 de novembre, a les 22h
Pràctica CTR



Hacer Historias

ioga

Hacer Historia(s) vol. III | Presentació de 'Quaderns sobre el tocar' d'Aimar Perez Galí i Jaime Conde-Salazar

dijous 21 de novembre, a les 22h
Hacer Historia(s) vol. III | Peces, arquitectures i fetitxes. Un recorregut per les arquitectures de la Ribot de Jaime Conde-Salazar

dijous 21 de novembre, a les 20h




Hacer Historias







ioga



Dani Rosado

Afroyin



Corpografies #4 | Georgia Vardarou_Why should it be more desirable for green fire balls to exist than not? (extracte) + Sergi Faüstino_Fäustino VI o 126 cavalls

divendres 15 i dissabte 16 de novembre, a les 20.30h


Mercedes Boronat



ioga

PROGRAMACIÓ?

Hacer Historias

SPORÀ Lisa Nelson

Corpografies #4 | Lisa Nelson_Observatory at the cusp of space

divendres 8 i dissabte 9 de novembre, 20.30h


Entrenaments per a professionals: contemporani amb Sol Picó

Del 5 al 28 de novembre de 2019. Dimarts i dijous de 9.30h a 11h
SPORÁ PRÓGRAMA_LISA NELSON

de l'11 al 15 de novembre, de 10 a 14h
SPORÁ PRÓGRAMA_OLGA MESA

del 28 d'octubre a l'1 de novembre, de 10h a 14h
Corpografies #4 | Olga Mesa_estO NO eS Mi CuerpO

dissabte 26 d'octubre, a les 20.30h i diumenge 27, a les 19h
Corpografies #4 | Xavi Manubens_Under Construction + Anabella Pareja Robinson_La Forma

dijous 17 d'octubre, a les 20.30h
Taller / Convocatòria amb Yasen Vasilev

del 7 al 9 d'octubre, de 10h a 14h
Residències tècniques

Classes +40



Amateurs sala 6?

Taller

SPORÁ PRÓGRAMA_JONE SAN MARTÍN

del 22 al 26 de juliol de 10 a 14h
Presentació En Residència

divendres 14 de juny, a les 13h i a les 19h
SPORÁ PRÓGRAMA_JOÃO FIADEIRO

del 13 al 17 de maig, de 16 a 20h
BIDE 2019 - Barcelona International Dance Exchange

del 29 d'abril al 4 de maig
Taller 'Asymmetrical Motion' amb Lucas Condró

dissabte 27 i diumenge 28 d'abril, de 10h a 14h
Pràctica a porta oberta_Lautaro Reyes

18, 20, 25 i 27 de març, de 19h a 21h
Quinzena Metropolitana de la dansa 2019

16, 22, 23, 29 i 30 de març, a les 20h
Disorienting Front_Chrysa Parkinson

dissabte 9 de març, a les 20.30h
SPORÁ PRÓGRAMA_CHRYSA PARKINSON

del 4 al 8 de març, de 10h a 14h
Sâlmon< VERÓNICA NAVAS RAMÍREZ_La Ciudad

dijous 7 de febrer, a les 20h
Sâlmon< LOS DETECTIVES_Las cosas se rompen, la gente se muere

dijous 7 de febrer, a les 18h
Sâlmon< JORGE DUTOR, CRIS BLANCO i GUILLEM MONT DE PALOL_Lo Mínimo

dissabte 2 de febrer, a les 17.30h
Sâlmon< JAVIER GUERRERO_Lord M-27

dissabte 2 de febrer, a les 15h
Sâlmon< MÓNICA MUNTANER i ROSA MUÑOZ_Quatre octaves i mitja

dissabte 2 de febrer, a les 11h
Funcions Barris en Dansa - Edició 2018

dissabte 26 de gener, a les 20h i diumenge 27, a les 18h
Corpografies #3 | Mónica Valenciano_Imprenta acústica (en 14 borrones)... de una aparición

dissabte 1 de desembre a les 20.30h i diumenge 2 a les 19h
SPORÁ_MÓNICA VALENCIANO

del dilluns 26 al divendres 30 de novembre, de 10 a 14h
Corpografies #3 | Bea Fernández_Ante desde entre hacia sobre durante versus ESCORZO [una transmisión]

dissabte 24 de novembre a les 20.30h i diumenge 25 a les 19h
Corpografies #3 | Diana Gadish_Atlantis2018

dijous 22 i divendres 23 de novembre, a les 20.30h
FRIKCIONS Programa2

dissabte 17 de novembre a les 20:30h i diumenge 18 a les 19h
Glü Wür_Shibari

dissabte 17 de novembre, de 15:30h a 18:30h
Santi Carcasona_Drum Circle & Boomwhackers

dissabte 17 de novembre, de 12h a 14h
Pablo Navarro_El silenci li diu a la paraula

dissabte 17 de novembre, de 10h a 12h
FRIKCIONS Programa1

dijous 15 i divendres 16 de novembre, a les 20:30h
Arthur Rosenfeld_I hi va haver llum

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 15:30h a 19h
Taller amb Inés Boza_El cuerpo de baile

de dilluns 12 a divendres 16, de 11:30h a 14h
Taller amb Ariadna Montfort_Tècnica GAGA

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 10h a 11h
Residència per artista o col•lectiu emergent

Residències tècniques

Residències de creació

Corpografies #3 | Paz Rojo_Dancismo

divendres 26 d'octubre a les 20.30h
SPORÁ PRÓGRAMA_PAZ ROJO

del dilluns 22 al divendres 26 d'octubre, de 16h a 20h.
Corpografies #3 | María Muñoz/Mal Pelo i Federica Porello_Una experiència de transmissió: Bach

dissabte 20 d'octubre a les 20.30h
Presentació del llibre 'Dirty Room'

dijous 26 de juliol a les 20h
SPORÁ PRÓGRAMA_AMALIA FERNÁNDEZ + JUAN DOMÍNGUEZ

del 25 al 29 de juliol, de 10 a 14h i de 15 a 19h
SPORÁ PRÓGRAMA_ VERA MANTERO

16, 17 i 18 de juliol, de 10 a 14 h
SPORÁ PRÓGRAMA_SALVA SANCHIS

de l'11 al 15 de juny, de 11 a 15h
Quinzena Metropolitana de dansa | Activitats paral·leles

dissabte, 10 de març a les 13.30h
Quinzena metropolitana de dansa

2, 3, 9, 15 i 16 de març a les 20 h i a les 21 h
Corpografies #2 | Manejar el hacer líquido de forma indisciplinada_Mar Medina

dissabte 2 de desembre a les 20.30h i diumenge 3 a les 19h
Corpografies #2 | La mesura del detall_Magí Serra

dijous 30 i divendres 1 de desembre a les 20.30h
Corpografies | Monstruo_Laila Tafur + Tiempo_Nacho Cárcaba

dijous 23 i divendres 24 de novembre, a les 20.30h
Caldera GREC'17 | 15 DIES DEMPEUS

divendres 14 i dissabte 15 de juliol a les 20.30h
Corpografies | Sandra Gómez_Heartbeat

dissabte 17 de juny a les 20.30h i diumenge 18 de juny a les 19h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
'Sessions remotes' a La Nit dels Museus

dissabte, 20 de maig a les 21.30h i a les 23h
Corpografies | Societat Doctor Alonso_Introducció a la introducció

18 i 19 de maig a les 20.30 h
Això és una prova 2

Això és una prova 2

13 de març del 2017
CCC#21_Societat Doctor Alonso

divendres 26 d'abril, a les 20h