Calaix de socis?



Programació familiar

Amateurs

Jungla escoles

Muntatge de Jungla

Classes APdC

Amateurs



FRIKCIONS

FRIKCIONS

FRIKCIONS



Afroyin





Premi Institut del Teatre





Classes APdC



Afroyin









Juli Borràs

Juli Borràs

Olga Mesa

Juli Borràs





PROGRAMACIÓ?

Andrés Waksman



BRUT NATURE



Classes APdC

BRUT NATURE

Taller

BRUT NATURE

BRUT NATURE

Afroyin

Classes +40

Amateurs



assaig



Classes APdC

Taller



Letizia 5 ritmos



Las Muchisimas

Las Muchisimas

SPORÀ IONE SAN MARTÍN

Tècnica Amaranta?

GREC





Si los martes fueran viernes











Residència tècnica òpera de butxaca

ioga caldera





Residències tècnica EL CEL HAURÀ D’ESPERAR

Audició Amateurs

Audició Amateurs

Ioga caldera

En residència?





Ioga caldera

Si los martes fueran viernes



DIÀLEGS DE TIRANT

Afroyin

En residència?

En residència a la sala 6?

En residència a la sala 6?



assaig

Ioga caldera

Miquel Barcelona



Letizia 5 ritmos

Muntatge 5 ritmos

Miquel Barcelona

En residència?

En residència?



Residència tècnica?

Classes APdC

Ioga caldera

EL CEL HAURÀ D’ESPERAR

Miquel Barcelona

En residència

Ioga Arola

Ioga Arola

Escenari literari

Ioga Arola

Antonietes

Residència tècnica Nadine Gerspacher



Afroyin

Possible taller Blink Flash?



Possible taller Blink Flash?



En residència

En residència

Si los martes fueran viernes



Festa primavera

Festa primavera

Curs d'introducció a la psicologia

Miquel Barcelona

SPORÁ PRÓGRAMA_JOÃO FIADEIRO

del 13 al 17 de maig, de 10 a 14h
Possible taller Blink Flash?

Afroyin

Classes +40

Joao Fiadeiro

Classes APdC

Joao Fiadeiro



Miquel Barcelona

Joao Fiadeiro

Festa primavera

Festa primavera

Festa primavera





Complicitats





En residència













Roger Bernat



Lucas Condro - Marga Oller

Afroyin



Roger Bernat

per confirmar

Roger Bernat

per confirmar

Roger Bernat

per confirmar



Residència Doctor Alonso/ Rublev

Ioga caldera

Assaig diables

Roger Bernat



Marcela Imazio, Lexico project





Ioga caldera

Assaig diables



Rublev



Afroyin









Letizia 5 ritmos



Ioga caldera

Si los martes fueran viernes







Arola ioga

Taller familiar

Arola ioga





Arola ioga











Assaig diables





Classes APdC

Ioga caldera



Residència Re-Mou-Te



assaig



Remoute

La Intrusa



Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena





Remoute



Remoute



Ioga caldera





Quinzena

Afroyin

Quinzena de la dansa

Quinzena

En residència

Remoute

Ioga caldera

Classe oberta Brodas Orquestra Sinfònica del Vallès

Remoute

Anna Fontanet



Ioga caldera





Anna Fontanet

ACTION! Festival

Remoute



Quinzena de la dansa

assaig conjunt

Taller Macarena Recuerda

Quinzena de la dansa

Remoute

Ioga caldera

Ioga caldera

Anna Fontanet

Muntatge Mix-en scene

Disorienting Front_Chrysa Parkinson

dissabte 9 de març, a les 20.30h
Audició SEAD

Afroyin

Sporá Krisha

Remoute

Remoute



Classes APdC

Ioga caldera





SPORÁ PRÓGRAMA_CHRYSA PARKINSON

del 4 al 8 de març, de 10h a 14h
Sporá Crysa Parkinson





Prog. familiar Flou Papagayo











Assaig diables









Ioga caldera

Esther Rodríguez Barbero





Paloma Muñoz

Remoute

Muntatge Flou Papagayo

Esther Rodríguez Barbero

Romain Chat

Curso de Contact con Naty Insua + jam

Denitza

Assaig barris

Esther Rodríguez Barbero

Matar a Platón

Romain Chat



Amerafrica cia



Amerafrica cia



Sâlmon< VERÓNICA NAVAS RAMÍREZ_La Ciudad

dijous 7 de febrer, a les 20h
Sâlmon< LOS DETECTIVES_Las cosas se rompen, la gente se muere

dijous 7 de febrer, a les 18h
Taller

Ioga caldera

Sâlmon< JORGE DUTOR, CRIS BLANCO i GUILLEM MONT DE PALOL_Lo Mínimo

dissabte 2 de febrer, a les 17.30h
Sâlmon< JAVIER GUERRERO_Lord M-27

dissabte 2 de febrer, a les 15h
Sâlmon< MÓNICA MUNTANER i ROSA MUÑOZ_Quatre octaves i mitja

dissabte 2 de febrer, a les 11h
Funcions Barris en Dansa - Edició 2018

dissabte 26 de gener, a les 20h i diumenge 27, a les 18h


Classes +40

Corpografies #3 | Mónica Valenciano_Imprenta acústica (en 14 borrones)... de una aparición

dissabte 1 de desembre a les 20.30h i diumenge 2 a les 19h
SPORÁ_MÓNICA VALENCIANO

del dilluns 26 al divendres 30 de novembre, de 10 a 14h
Corpografies #3 | Bea Fernández_Ante desde entre hacia sobre durante versus ESCORZO [una transmisión]

dissabte 24 de novembre a les 20.30h i diumenge 25 a les 19h
Corpografies #3 | Diana Gadish_Atlantis2018

dijous 22 i divendres 23 de novembre, a les 20.30h
FRIKCIONS Programa2

dissabte 17 de novembre a les 20:30h i diumenge 18 a les 19h
Glü Wür_Shibari

dissabte 17 de novembre, de 15:30h a 18:30h
Santi Carcasona_Drum Circle & Boomwhackers

dissabte 17 de novembre, de 12h a 14h
Pablo Navarro_El silenci li diu a la paraula

dissabte 17 de novembre, de 10h a 12h
FRIKCIONS Programa1

dijous 15 i divendres 16 de novembre, a les 20:30h
Arthur Rosenfeld_I hi va haver llum

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 15:30h a 19h
Taller amb Inés Boza_El cuerpo de baile

de dilluns 12 a divendres 16, de 11:30h a 14h
Taller amb Ariadna Montfort_Tècnica GAGA

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 10h a 11h
Residència per artista o col•lectiu emergent

Residències tècniques

Residències de creació

Corpografies #3 | Paz Rojo_Dancismo

divendres 26 d'octubre a les 20.30h
SPORÁ PRÓGRAMA_PAZ ROJO

del dilluns 22 al divendres 26 d'octubre, de 16h a 20h.
Corpografies #3 | María Muñoz/Mal Pelo i Federica Porello_Una experiència de transmissió: Bach

dissabte 20 d'octubre a les 20.30h
Presentació del llibre 'Dirty Room'

dijous 26 de juliol a les 20h
SPORÁ PRÓGRAMA_AMALIA FERNÁNDEZ + JUAN DOMÍNGUEZ

del 25 al 29 de juliol, de 10 a 14h i de 15 a 19h
SPORÁ PRÓGRAMA_ VERA MANTERO

16, 17 i 18 de juliol, de 10 a 14 h
SPORÁ PRÓGRAMA_SALVA SANCHIS

de l'11 al 15 de juny, de 11 a 15h
Quinzena Metropolitana de dansa | Activitats paral·leles

dissabte, 10 de març a les 13.30h
Quinzena metropolitana de dansa

2, 3, 9, 15 i 16 de març a les 20 h i a les 21 h
Corpografies #2 | Manejar el hacer líquido de forma indisciplinada_Mar Medina

dissabte 2 de desembre a les 20.30h i diumenge 3 a les 19h
Corpografies #2 | La mesura del detall_Magí Serra

dijous 30 i divendres 1 de desembre a les 20.30h
Corpografies | Monstruo_Laila Tafur + Tiempo_Nacho Cárcaba

dijous 23 i divendres 24 de novembre, a les 20.30h
Caldera GREC'17 | 15 DIES DEMPEUS

divendres 14 i dissabte 15 de juliol a les 20.30h
Corpografies | Sandra Gómez_Heartbeat

dissabte 17 de juny a les 20.30h i diumenge 18 de juny a les 19h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
'Sessions remotes' a La Nit dels Museus

dissabte, 20 de maig a les 21.30h i a les 23h
Corpografies | Societat Doctor Alonso_Introducció a la introducció

18 i 19 de maig a les 20.30 h
Això és una prova 2

Això és una prova 2

13 de març del 2017
Convocatòria 3a edició CIM 2018

Data límit: 30 de juny 2018 Publicat el : 06/06/2018